Tour of Ukraine 2017

14330161_1805891093013723_128539625934932615_n

З 29-го квітня до 9-го травня в Україні проходитиме перша в історії країни міжнародна шосейна велогонка «Tour of Ukraine — 2017″.

Загальна дистанція траси, яку повинні будуть подолати велосипедисти з, попередньо, 12-ти країн світу — 1 376 кілометрів. Велогонка складатиметься з 9-ти етапів, кожен із яких, відповідно, проведуть у різних містах України. Перший етап розпочнеться 30-го квітня у місті Львів, другою локацією стане Івано-Франківськ (1 травня), третьої — Чернівці (2 травня). Далі учасники поїдуть до Вінниці, Білої Церкви, Києва, Ірпіня, Бучі та, 9-го травня, повернуться до Києва.

Серед учасників команди з США, Швеції, Китаю, Нідерландів, Ізраїлю, Італії, Іспанії, Чехії, Азербайджану, Казахстану та Білорусі.

Довідка: Tour of Ukraine— це міжнародна багатоденна шосейна гонка України, яка вперше відбулася з 31 травня по 2 червня 2016 року.

Велогонку «Тур України» візьме під патронат Національний олімпійський комітет

Національний олімпійський комітет (НОК) готовий надати патронат міжнародній багатоденній велогонці Tour of Ukraine (Тур України).

Про це 23.01.2017 повідомив президент НОК Сергій Бубка на зустрічі з президентом Федерації велосипедного спорту України Олександром Башенком.

Башенко_Бубка

Крім того, президент ФВСУ Олександр Башенко обговорив з президентом Національного олімпійського комітету Сергієм Бубкою першочергові питання підтримки провідних велосипедистів та їхніх тренерів, повідомляє прес-служба НОК.

У фокусі було матеріальне та фінансове забезпечення збірної України з велоспорту, залучення спонсорів і партнерів для допомоги лідерам українського велоспорту.

«Дякую Сергію Бубці за постійну підтримку і те, що Олімпійський комітет вирішив питання і придбав велосипед для лідера збірної Любові Басової напередодні Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро«, — заявив президент Федерації велосипедного спорту України Олександр Башенко. Бубка запевнив, що НОК готовий продовжувати ефективну взаємодію з Федерацією велоспорту України.